گفتگوی متفاوت با پروفسور ونگر”: اعداد و ارقام گاهی گولتان می‌زنند

این یک مصاحبه خاص، با سرمربی ویژه آرسنال است. آرسن ونگر در این مصاحبه جذاب روبروی خبرنگار مسلط مجله باشگاهش نشسته و درباره تاکتیک‌های فوتبال با او گفتگو کرده است.

آرسن ونگر

“آرسن ونگر” همواره یکی از مربیان پیشگام در توسعه و پیشرفت تاکتیک‌های فوتبال بوده؛ آن‌قدر که به جرأت می‌توان گفت در دوران مربیگری او در فوتبال، پیشرفت های بسیاری در تاکتیک‌های این رشته حاصل شده. سرمربی فرانسوی آرسنال مدتی قبل و در نشست عمومی سالیانه مربیان گفت:”در سال‌های اول کارم، افراد زیادی کنار تیم داشتیم که می‌توانستند به ما کمک کنند. من به عنوان مربی تیم گاهی اوقات به طور باورنکردنی حجم بسیار زیادی از داده‌ها و جزئیات مربوط به یک بازی را دریافت می‌کردم اما آنچه حالا می‌توانم بگویم، این است که به عنوان سرمربی تیم باید تنها چهار یا پنج دسته از اطلاعاتی کارآمد را برای آنالیز انتخاب کنم.”.

مجله رسمی باشگاه آرسنال با این مقدمه، گفتگویی مفصل با ونگر ترتیب داده تا درباره مباحثی مانند تأثیر تحلیل اطلاعات بر نحوه مربیگری، محدودیت‌های آن و نقش اعداد و ارقام در آینده فوتبال با یکدیگر گفتگو کنند.

ر.

علیرضا صیادی

علیرضا صیادی مربی فوتبال

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود بازی اندروید و کامپیوتر با حجم فوق فشرده پی سی فا ارگانیک ها TelegramGroupLink لینک گروه تلگرام دانلود بازی,بازی آندروید,بازی کم حجم شده,رزگیم,Rozgame.ir تغذیه فود ، با ما بهترین باشید. پایگاه خبری آب ایران طراحی سایت ارزان و سئو شده Everything you want سپهرو هاست رایگان هاست رایگان